KONTAKT

Olipartner AB

Onjord Partner AB

Säbygatan 25

753 23 Uppsala

Org.nr. 556977-0760

info@olipartner.com

Växel +46 10 206 77 88

Olioffice AB

Fjorgyn Distrubition AB

Säbygatan 25

753 23 Uppsala

Org.nr. 556977-0752

info@olioffice.com

Copyright © All Rights Reserved

Kontakinformation

 

Här finns kontaktuppgifter till den Ni behöver få tag på. Om Ni inte hittar den Ni söker vänligen skicka förfrågan till info@olipartner.com eller fyll i kontaktformuläret nedan så återkommer vi till Er.

Olipartner AB/ Olioffice AB

Stålgatan 19

754 50 Uppsala

Sverige

 

Växel +46 10 206 77 88

Andrew Ellis – VD Olipartner AB

Vice VD Olioffice AB

Email andrew@olipartner.com

Tel +46 (0)761 079 700

Åsa Rollving - Financial & Customer Service Credit Control/Book Keeping/Order Entry/Customer Support Email asa@olipartner.com

Tel +46 (0)708 653 130

Bjorn Pihl - Nordic Technical

Solutions Manager - Technical Support and Sales Training

Email bjorn@olipartner.com

Tel +46 (0)708 210 775

Nordic Technical Support

Email nordictechnical@olipartner.com

 

Nordic Customer Service

Email info@olipartner.com

 

Sales Orders

Email sales@olipartner.com

 

Christer Rollving – VD Olioffice AB

Vice VD Olipartner AB

Email christer@olipartner.com

Tel +46 (0)708 210 772

Kornelia Ellis - Office Coordinator

Product Marketing/Pricing/Web-Shop/Order Entry

Email kornelia@olipartner.com

Tel +46 (0)761 083 400

Permagnus Mårtensson – Logistics

Customer support/Purchasing/Planning

Email permagnus@olipartner.com

Tel +46 (0) 708 210 766